Praha 8

Autodoprava

Autodoprava

Naše pobočka v Praze 8 zajišťuje nákladní autodopravu i přepravu všech typů zboží a materiálu vlastními vozidly. Zajišťujeme přepravu od překladišť a skladů, přes spedici až po kompletní dodávky na místo určení. 

Vozový a strojový park uspokojí požadavky nejen velkých stavebních firem, ale i drobných stavebníků či řemeslníků. Přepravu zajišťujeme pomocí sklápěček, jeřábů, hydraulické ruky a dalších speciálních strojů. K dispozici máme také valníky, kontejnery, sklápěče, návěsy a další zemní a speciální stroje. Zajišťujeme odvoz sutě, zeminy a komunálního odpadu, dovoz štěrku, písku, betonu a stavebního materiálu.

Stavební práce

Dále nabízíme kompletní zemní a stavební práce. Zajišťujeme terénní úpravy zahrad, hřišť a také parkovišť. Provádíme výkopy základů, bazénů, vodovodů, kabelů, nakládky sutin a zeminy, zásypy výkopů, přípravy podloží pro komunikace, úklid vozovek hydraulickým koštětem, výkopy do 1,8 m a další služby. Po dohodě provádíme práce s bouracím kladivem a vrtací soupravou do průměru 30 cm. 

Působíme především v Praze a Středočeském kraji, ale v našich silách je vyhovět i v jiných regionech České republiky.

Služby 

Zemní práce

Terénní úpravy zahrad, hřišť, parkovišť a jiných pozemků v rovinném i svažitém terénu.

Výkopové práce

Výkopové práce pro výstavbu bazénů, jezírek či čističek. Výkopy pro rozvody inženýrských sítí. Hloubení základů pro rodinné domy i průmyslové objekty. 

Bourací práce

Demolice všech typů staveb - garáží, rodinných domů i průmyslových areálů. Poradíme si se zděnými i betonovými stavbami. Samozřejmostí je následný odvoz suti i jiného odpadu. 

Kontaktujte nás

Hledáte komplexní služby v oblasti zemních a stavebních prací, včetně autodopravy? Obraťte se na nás! 

Praha 8

Autodoprava

K Ládví 5, Praha 8 - Kobylisy
Provozní doba
Pondělí - Čtvrtek: 8:00 - 17:00 hod.
Pátek: 8:00 - 15:00 hod.
Sobota - Neděle: zavřeno
602 340 232

Zásady ochrany osobních údajů.

© 2024 Autoservis Petr Bartoš Praha. Všechna práva vyhrazena
map-marker